#حال_خوب_ایده‌ها

اولین جشنواره ایده‌های نو دانش‌آموزی

اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش‌آموزان کشور

ایده های کارآمد برای پیشرفت های بزرگ سیده هانیه ملامحمدی / البرز - ساوجبلاغ

با سلام خدمت تمامی خواننده های عزیز.
از نظر بنده یکی از مسئله هایی که مورد توجه ام قرار گرفت این بود که برای مثال من یک جوان انقلابی و مومن هستم ولی وقتی میخواهم کسی را راهنمایی کنم نمیتوانم از رهبرم و کشورم و اعتقاداتم، صحبت کنم باید دلایل قانع کننده برای متقاعد کردن یک نفر داشته باشیم به قول کلام حضرت آقا ما موظیم به وظیفه نه مکلف به نتیجه، ما یاد میگیریم و موظفیم که راه درست را نشان بدهیم ولی اگر تمامی دلایل را گفتیم و آن فرد خواست در همان مقطع بماند دیگر نیازی به این نیست ما تلاش بکنیم چون ما وظیفیمان را انجام دادیم و حال اوست که باید مقایسه کند.
بگذریم مسئله اصلی که میخواهم مطرح کنم این است که مطلبی که بتواند شنونده را اگاه و متقاعد کند را بگوییم تا همگان بدانند اینکه به چیزی اعتقاد داشته باشی ولی اطلاعی از آن نداشته باشی، بی معنیست.
و اما مسئله بعدی فن بیان؛ مهم است چرا که ما با فن بیان ۱. میتوانیم جذب بالایی داشته باشیم ۲. جوان ها میدانند در هر جایی باشند فن بیان به دردشان میخورد پس برای بیشتری جالب است.
کلاس های مشاوره ای و برنامه ریزی برای دروس، در این شرایط که کلاس ها مجازی هست بسیار مورد توجه قرار میگیرد و جذب بالایی دارد.
ایده ای دیگر که برای جذب دارم این است که، خیلی ها نظرشان به انجمن اسلامی و مسابقه های جذابش جلب میشود، ولی وقتی به رسانش اشاره میکنیم میگویند که ما نمیتوانیم رسانش تولید کنیم زیرا بلد نیستیم، دانش اموزان با مدیران و معاونان مدرسه خود صحبت کنید تا در مدرسه با رعایت پرتکل بهداشتی و رعایت فاصله تا حد امکان، رسانش را به دوستان خود یاد بدهید، انها با یادگیری رسانش و شرکت در مسابقات جذب میشوند تا در قسمت های دیگر هم مشارکت کنند.
ما میدانیم انجمن اسلامی جاییست که در آن میتوانیم تجربه های بسیار کسب کنیم، مدیری جوان باشیم همچنین بتوانیم در اینده در برابر تصمیمات بزرگتر گزینه درست را انتخاب کنیم از نجربیات خود در کاردوها بگویید به شخصه تجربیات زیادی کسب کردم، و با گفتنش دوستانم را مجاب و کنجکاو کردم، و نتیجه هم گرفتم، موفق و مؤید باشید.
در پناه ایزد منان؛
یا علی...

5.0

7 رأیاتحادیه انجمنهای اسلامی دانش‌آموزان کشور

تلفن: ۰۲۱۷۷۵۰۰۷۷۱-۳ (داخلی ۱۴۶)